Uğur Mumcu

Uğur Mumcu
Bu toplum, bedeninden hiç eksilmeyen yaralarla yaşıyor…

Gözden kaçanı, görülmeyeni, yok sayılanı, değer verilmeyeni, fark edilmeyeni fark ettirmek için...
16 Temmuz 2015 Perşembe

Türkiye'nin Ezber Bozan Haber Gazetesi: Kenan İmirzalıoğlu, Deniz Gezmiş rolü için hazırla...

Türkiye'nin Ezber Bozan Haber Gazetesi: Kenan İmirzalıoğlu, Deniz Gezmiş rolü için hazırla...: Senaryosunu Can Dündar'ın kaleme aldığı Deniz Gezmiş rolü için kamera karşısına geçecek olan Kenan İmirzalıoğlu rolü için hazırlıklara...  Son haberler.Spor, Finans, Kültür Sanat Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri - - - - facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine

7 yorum:

 1. film izle me imkanı sunan sitemizde sinema izleme fırsatının yanı sıra
  canlı tv izleme ve bunun dışında yerli dizi izleme ile birlikte erotik film izle ve video izle ile birlikte yabancı dizi leri bulabilirsiniz iyi seyirler dileriz.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba
  Bizimde bir haber sitemiz var bu sebeple gündemdeki haberleri spor haberleri ni ve magazin haberleri ni izlemek ve diğer haber sitelerinide gözlemlemek adına birçok blogu ziyaret ediyoruz. Açık konuşmak gerekirse blogunuzu çok başarılı buluyoruz, kolaylıklar dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Sitenizdeki haberleri bir süredir takip ediyorum, son dakika haberler kategorili kapsamlı bir yayın dahada güzel olur görüşündeyim.

  YanıtlaSil
 4. Blogunuzu yeni keşfettim diyebilirim, haber seyret olarak yayıncılık ilkenizi takdir ettiğimi söylemek isterim başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
 5. Fırsat buldukça blogunuzu ziyaret ediyorum haber ve bilgi paylaşımlarınız güzel, son dakika haberleri 'ni blogunuzdan okumak isteriz bu konuda bir çalışmanız varmı, kolaylıklar dilerim

  YanıtlaSil
 6. ekonomi haberleri ni gelişmeleri anlık para piyasalarını takip etmek isterseniz haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz
  http://www.haberz.net

  YanıtlaSil
 7. sağlık haberleri ve
  genel haberler okumak için anlık olarak güncellenen web portalımıza bekliyoruz.

  https://www.kriptocoinhaber.com

  YanıtlaSil